pre 18 minuta 19: 03
Beverli oblači crno-beli dres: Iskusni plej u Evropi posle 13 godina
Prema informacijama tamošnjih medija, igraće za PAOK.
Profimedia
Mark Markez došao je do trećeg mesta na VN Velike Britanije i to posle restarta trke. U "prvoj" Španac je pao i to dok je bio na vodećoj poziciji, baš kao i njegov brat Aleks, ali ih je spasilo ulje na stazi koje je ostalo posle sudara Morbidelija i Espargara.
Posle trke Mark Markez je bio vidno ljut pre svega zbog pada u "prvoj" trci.
„Danas je porodica Markez bila najsrećnija u Silverstonu. Aleks i ja smo napravili grešku u "prvoj" trci. Bio sam prilično ljut. Osećaj u prvoj trci je bio neverovatan", rekao je Markez.
Lider u šampionatu istakao je da greška nije bila ista kao one koje je napravio u Ostinu i Herezu.
„Bila je to potpuno drugačija greška. Danas je to zato što je bilo vetrovito. Nisam uradio ništa čudno. Možda nisam uzeo u obzir vetar".
Markez je rekao da je posle svojih ranih grešaka pokušao da kontroliše situaciju, posebno kada je shvatio svoju poziciju u odnosu na rivale u prvenstvu.
„Napravio sam drugu grešku, izgubio sam pozicije, Zatim sam pokušao da smanjim dramu. Kada sam video da sam ispred Aleksa i Peka Banjaje, odlučio sam da ostanem na motoru i završim trku", zaključio je Markez.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
10.10.2025 20: 41
Italijan Mikele Piro voziće za Dukati na Velikoj nagradi Australije u Moto GP
07.10.2025 12: 30
Odluka o njegovom povratku na stazu biće doneta u skladu sa napretkom oporavka u narednim nedeljama. Posle Malezije na kalendaru 2025. godine ostale su još samo dve trke – Velika nagrada Portugalije 9. novembra i završna trka u Valensiji 16. novembra.
05.10.2025 10: 04
Izvesno je da svetski šampion neće voziti u Australiji već će nastaviti oporavak u Španiji
29.09.2025 18: 20
Markez je do titule u kraljevskoj klasi stigao na fabričkom Dukatiju u Japanu. On je kroz cilj prošao kao drugi iza klupskog kolege Frančeska Banjaje i to mu je bilo dovoljno da dođe do dugo čekanog trofeja.
12.12.2025 17: 19
Nekadašnji reli vozač Mohamed Ben Sulajem ponovo je izabran za predsednika Svetske automobilističke federacije (FIA), saopšteno je danas na zvaničnom sajtu.
09.12.2025 22: 21
Rok za završetak svih radova je 31. maj 2026, nakon čega je planirana probna trka, mesec dana pre same F1 trke.
09.12.2025 16: 30
Britanski vozač nije žalio novac za zabavu sa porodicom, prijateljima i saradnicima.
09.12.2025 15: 10
Posle dve decenije Marko je odlučio da više ne bude deo Red Bula.
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
1 dan
Ostavite komentar