• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
/ TV program
Ne propustite na Areni
Fudbal
INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP: FC Internazionale - Lyon
14:00 h
24. jul 2017.
LIVE prenosi
  • 09:45
    GRAND PRIX: China - Serbia
  • 15:00
    GRAND PRIX: Brazil - USA
  • 15:30
    PRIJATELJSKA UTAKMICA: Eintracht Braunschweig - FC Cologne
  • 15:45
    Flying disc - Ultimate: Bronze Medal Match Ultimate Mixed
  • 16:00
    BRAZILSKA LIGA: Santos - Bahia
  • 17:00
    Roller Sport - Track Semifinals and Finals: M/W 15.000m
  • 19:00
    HRVATSKA LIGA: Inter - Hajduk
  • 19:00
    SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Radnički
  • 19:15
    Flying disc - Ultimate: Gold Medal Match Ultimate Mixed
  • 20:00
    UMAG:
  • 21:00
    HRVATSKA LIGA: Istra - Osijek
  • 21:00
    SUPER LIGA SRBIJE: Pregled kola
  • 21:00
    BRAZILSKA LIGA: Fluminense - Corinthians
  • 22:30
    Arena sport NEWS
  • 23:00
    INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP: Real Madrid - Manchester UTD
Fudbal
INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP: Chelsea FC - FC Bayern
13:30 h
25. jul 2017.
/ Prikazujemo
Budite uvek u Areni
KAKO DO ARENE
Najkraćim putem do nas
/ Vesti
Izdvajamo
Zbog ovoga Leonardo nije u protokolu...
Trener Miroslav Đukić u izjavi uoči meča za TV Arena Sport objasnio zbog čega Brazilac odsustvuje.
Princ Kalid izbrojao 26 miliona rijala za Leonarda
Ukoliko su informacije iz Saudijske Arabije tačne, Partizan bi mogao itekako da zaradi na prodaji najtraženijeg...
Bivši reprezentativac Srbije novi trener Konjuha
Rukometni premijerligaš iz Živinica predstavo trenera.
/ Rezultati
Pregled aktuelnih dešavanja
Slovačka M20
17 - 8
Belorusija M20
Blekvoter
12 - 14
Star Hotšotc
Jokohama B.
1 - 0
Jomiuri G.
Kanada
1 - 1
Francuska
Jermenija M20
34 - 26
R.Irska M20
Eriksson Mar.
0 - 0
Vasilenko A.
Paz J.P.
0 - 0
Bortoloti M.
Sidnej O.
0 - 1
APIA Lihard
G.Tistl
1 - 2
Ipsvič Najts
Persipura
2 - 1
PS TNI
Ecu Jundalup
2 - 2
Stirling Lajons
Brizbejn Sabarbs
1 - 2
Holand Park
Mađarska W
3 - 0
Australija W
Azerbejdžan M20
88 - 63
Malta M20
Japan W
3 - 2
Rusija W
Zhang S.
2 - 0
Bonaventure Y.
Hejdelberg
1 - 0
Paskoe
J.Koreja W
3 - 0
Poljska W
Rakuten Igl.
3 - 2
Oriks B.
Sejbu L.
9 - 2
Nipon Ham